Uložiť ako. Ako zadarmo stiahnuť hudbu alebo video z YouTube do PC

Uloženie obrázka ako súboru vo formáte .jpg, .gif alebo .png

uložiť ako

Pozrite si zopár jednoduchých rád, ktoré vám uľahčia jej triedenie a uskladnenie. My a naši klienti to využívame pri vytváraní webových stránok. Kliknutím na názov súboru ho otvoríte. Jediná nevýhoda, že pokiaľ chcete upraviť alebo dopísať poznámky do obrázku, musíte uložený print screen otvoriť a upraviť v grafickom programe. Bitová mapa nezávislá od zariadenia Grafické prvky vytvorené v jednom programe sa v inom programe zobrazia úplne rovnako, ako sa zobrazovali v pôvodnom programe. Klasickú metódu kopírovania oskenovanej obrazovky väčšina z nás už pozná.

Next

Uloženie správy ako súboru

uložiť ako

Najlepšie bude, keď si program hneď vyskúšate. Môžete skopírovať iba tela správy. Naším cieľom je, aby bol tento obsah pre vás užitočný. Ak pracujete v nadnárodných spoločnosti alebo zdieľate správy a položky s používateľmi, ktorí používajú Outlook v počítačoch so systémom v iných jazykoch, môžete využiť Podpora kódovania Unicode v Outlook. Teraz musíte reštartovať váš Firefox. Použitie poľa Pole názov strany na definovanie názvu webovej stránky, ktorá sa zobrazí v záhlaví okna webového prehliadača. Po každom uložení zošita sa toto umiestnenie zobrazí v hornej časti zoznamu v sekcii Naposledy použité priečinky.

Next

Ako si poskladať a uložiť posteľnú bielizeň

uložiť ako

Tento postup sa nazýva automatickú obnovu. V prvom riadku je zaškrtnutá voľba, aby sa scan obrazovky uložil do schránky počítača bod. Dokument musíte uložiť, aby sa zaplo automatické ukladanie zmien. Ak pracujete v nadnárodných spoločnosti alebo zdieľate správy a položky s používateľmi, ktorí používajú Outlook v počítačoch so systémom v iných jazykoch, môžete využiť Podpora kódovania Unicode v Outlook. Na základe predvoleného nastavenia sa použije názov súboru. Poznámka: Radi by sme vám čo najrýchlejšie poskytovali najaktuálnejší obsah Pomocníka vo vašom vlastnom jazyku.

Next

Stiahnutie súboru

uložiť ako

Takýto dokument je mimo predvoleného súborového systému a nemôže podporovať automatické ukladanie. Preto ak označíte miesto, s čím máte problém a veľmi krátko popíšete, môžete ušetriť čas pri písaní e-mailu. V ExcelTáto funkcia nie je k dispozícii. Napravo sa zobrazí obrázok špendlíka. Ak opätovne spustíte aplikáciu Acrobat, môžete automaticky uložené zmeny aplikovať na pôvodné súbory. Táto metóda je najbežnejšia a časovo najviac náročná. V predvolenom nastavení sa nedokončené správy každé tri minúty ukladajú do priečinka Koncepty.

Next

Ako pracovať s prílohami

uložiť ako

Ak však chcete zošit uložiť prvýkrát alebo v inom umiestnení, prípadne chcete vytvoriť jeho kópiu v rovnakom alebo inom umiestnení, je nutné použiť príkaz Uložiť ako. Časté automatické ukladanie zabráni stratám dát a je hlavne užitočné, ak v dokumente prevádzate rozsiahle zmeny, napríklad pri pridávaní poznámok. Tento časový interval a miesto ukladania môžete zmeniť. Vyberte veľkosť monitora, ktorá sa zhoduje s najmenším rozlíšením pre systémy, v ktorých očakávate, že používatelia budú zobrazovať vaše webové stránky. Pokiaľ Print Screen robíte často, je výhodné, ak si vyberiete pre seba vhodný software, ktorý uľahčí skenovanie obrazovky. Však môžete skopírujte obsah správy do dokumentu Word. Stiahnite si a nainštalujte si podobne, ako hocijaký iný program.

Next

Uloženie zošita

uložiť ako

Keď používatelia, ktorí majú staršie prehliadače, zobrazia webovú stránku, použije sa vybratý alternatívny výstupný formát. Avšak automatického obnovenia je dobrý spôsob, ako zálohovať, len v prípade, že sa niečo stane. Ako vytvoriť tieto formáty si ukážeme na konkrétnych príkladoch. Poslať Print Screen obrazovky vo Worde je najneprofesionálnejší spôsob a pre obe strany najneefektívnejší. Pri usporiadaní celých súprav posteľnej bielizne, odporúčame tri rôzne spôsoby, ako ich prehľadne uložiť. Zvážte alebo uchovanie súboru s povolenými makrami, kým nebudete mať istotu, že nový súbor má funkciu, ktorú očakávate.

Next

Ako urobit print screen obrazovky

uložiť ako

Možnosti publikovania Určuje ďalšie funkcie, ktoré sa majú zahrnúť do webovej stránky. Samostatné posteľné súpravy môžete uložiť do škatúľ tak, že budú vyzerať ako pozakladané spisy. Všetky správy, ktoré ste vytvorili, ale nechcete odoslať, sa automaticky uloží do priečinka Koncepty. Možnosti zobrazenia Cieľový monitor Určuje veľkosť grafického prvku vytvoreného pre webovú stránku na základe rozlíšenia obrazovky monitora alebo zariadenia, v ktorom očakávate, že väčšina používateľov zobrazí webovú stránku. Môžete vyskúšať napríklad označovanie posteľnej bielizne štítkami.

Next